Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,094 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

FOTO Sky Sport – Ja te gjitha takimet e merkatos per javen e ardhshme

FOTO Sky Sport – Ja te gjitha takimet e merkatos per javen e ardhshme
Xhorxh Gellci

Direkt nga SkySport 24, vjen agjenda me takimet e merkatos qe Marco Branca do te zhvilloje javen e ardhshme. Nga Isla tek Belfodil, nga Stankovic tek Chivu dhe Caldirola, duke perfshire telefonatat per Mister X te mesfushes dhe per Dragovic. Me pak fjale: moment teper i nxehte dhe deciziv per merkaton zikalter

jof-takimet

Takimet e Marco Branca per javen e ardhshme

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags