Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | April 23, 2019

Scroll to top

Top

854 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Banega vazhdon me stervitje te personalizuar. Santon rikthehet…

Gazzetta – Banega vazhdon me stervitje te personalizuar. Santon rikthehet…
Inter Club Staff

Nuk ka pasur stervitje ne grup dje per tre lojtare te Interit ne Appiano Gentile.

Pervec Ever Banega, per shkak te demtimit te pesuar ne pjesen e pare te Napoli-Inter, edhe Davide Santon dhe Gary Medel kane zhvilluar stervitje te personalizuar. Ne vecanti – sic tregon Gazzetta dello Sport – mbrojtesi italian i Interit do te rikthehet te stervitet me grupin ne stervitjen e drekes se sotme. Per Banega nuk dihet ende dhe do te tentohet te perfshihet per ndeshjen e te dieles ndaj Genoas. Nderkohe Medel rikthehet ne 2017.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.