Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,324 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta dello Sport – Inter i zemeruar, sot qendrimi zyrtar i klubit: do te flas Antonello

Gazzetta dello Sport – Inter i zemeruar, sot qendrimi zyrtar i klubit: do te flas Antonello
Bujar Berishaj

Ka nisur ne naten e se shtunes zemerimi interist ndaj arbitrit Daniele Orsato.

E thote Gazzetta dello Sport ne kete mengjes duke pare moviolat, rrjetet sociale dhe makthin duke pare zonen Champions te largohet.

Me pak fjale te Interi eshte zgjuar i zemeruar, sidomos per episodin Pjanic, duke u konsideruar nga dirigjenca interiste si dicka e papranueshme dhe e pashpjegueshme ne te njejten kohe. Por nuk perfundon ketu.

Sepse dirigjencez zikalter nuk i ka pelqyer dialogu miqesor i Allegrit me Tagliaventon ne zonen e intervistave. Pas disa ore reflektimi sot ne Milano pritet nje qendrim zyrtar i Interit.

Me shume mundesi do te flas administratori i deleguar Alessandro Antonello. Dhe me shume mundesi nuk do te kete fjale perkedhelese.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.