Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,526 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gabriel Barbosa niset nga Brazili: “Me ne fund erdhi edhe ora ime…”

Gabriel Barbosa niset nga Brazili: “Me ne fund erdhi edhe ora ime…”
Inter Club Staff

Nepermjet kanaleve zyrtare te tij ne rrjetet sociale, Gabriel Barbosa ka lajmeruar disa ore me pare nisjen e tij nga Brazili per te zbarkuar ne Itali dhe per te nisur aventuren e tij te re me Interin. 

“Chegou a hora de partir! IT. A presto Brasile!!”, ka shkruar ai dhe ne shqip i bie: “Me ne fund erdhi ora ime per tu nisur (per ne Itali), Shihemi shpejt Brazil.”

Tifozet zikalter presim me padurim nje nga talentet me te medha te futbollit Brazilian dhe i takon ketoj te fundit te tregoje ne fushe vlerat e tij te verteta dhe cmimin e paguar nga Interi per te.

Foto e postuar nga Gabigol ne rrjetet sociale pak perpara se te nisej per ne Itali.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.