Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

337 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta dello Sport – Skuadra qe fiton nuk ndryshohet: formacioni i mundshem

Gazzetta dello Sport – Skuadra qe fiton nuk ndryshohet: formacioni i mundshem
Bujar Berishaj

Skuadra qe fiton nuk ndryshohet.

“Duket ky synimi i Luciano Spallettit per ndeshjen me Veronan – shkruan Gazzetta dello Sport -. Mendja vetem tek ndeshja e sotme, pa u shperqendruar nga derby me Milanin te dielen, apo transfertat e Torinos e Bergamos”.

Gazeta pastaj vazhdon akoma:

“Menyra me e mire per te pregaditur derbyn eshte fitorja kunder ekipit te Pecchias, me shpresen qe D’Ambrosio e Brozovic (1 karton larg suspendimit), pervec Eder dhe te lenduarit Ranocchia, do te evitojne nje karton te verdhe qe do t’iu kushtonte derbyn”. Me poshte formacioni i mundshem per sot:

INTER (4-2-3-1): Handanovic; Cancelo, Skriniar, Miranda, D’Ambrosio; Gagliardini, Brozovic; Candreva, Rafinha, Perisic; Icardi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.