Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,355 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Rikthehet nga minuta e pare Joao Mario, Banega, Ansaldi dhe Perisic!

Gazzetta – Rikthehet nga minuta e pare Joao Mario, Banega, Ansaldi dhe Perisic!
Inter Club Staff

Do te jete serisht nje 4-2-3-1 sipas La Gazzetta dello Sport!

Shume pak dyshime per Frank De Boer ne prag te sfides se neserme ne Bergamo kunder Atalantes: Rikthim si titullar per Ansaldin, Joao Mario dhe Perisic. Nga minuta e pare do te jete edhe Banega, me i avantazhuar se Kondogbia. Ndersa Santon pritet te preferohet perseri perpara D’Ambrosios.

Ja tek ju, njembedhjeteshja e parashikuar e Interit:

INTER (4-2-3-1): Handanovic; Ansaldi, Miranda, Murillo, Santon; Medel, Joao Mario; Candreva, Banega, Perisic; Icardi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.