Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,360 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta: Inter-Lyon, ja formacioni i mundshem: Borja Valero me Gagliardinin. Perisic konfirmohet nga…

Gazzetta: Inter-Lyon, ja formacioni i mundshem: Borja Valero me Gagliardinin. Perisic konfirmohet nga…
Inter Club Staff

Nga ora 14.05 shqiptare, Interi i Luciano Spalletit do te zbrese ne fushe ndaj Lyon ne Nanjing Olympic Sport Centre, per here te dyte ne nje miqesore ne token kineze. Pas ndeshjes se mire te luajtur ndaj Schalke, tekniku  zikalter pritet qe te beje ndonje modifikim te vogel ne formacionin 4-2-3-1 duke i dhene hapsire Murillo, Borja Valero dhe Joao Mario nga minuta e pare.

FORMACION I MUNDSHEM I INTERIT (4-2-3-1): Handanovic; D’Ambrosio, Murillo, Miranda, Nagatomo; Gagliardini, Borja Valero; Candreva, Joao Mario, Perisic; Eder.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.