Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,282 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

TMW – Inter, “PO” nga Vidal: mbetet të kalohet pengesa Ancelotti

TMW – Inter, “PO” nga Vidal: mbetet të kalohet pengesa Ancelotti
Rinor Sopaj

Interi nuk dorëzohet për Arturo Vidalin. Në gjendjen aktuale, trajneri i Bayern Munichut, është e vetmja pengesë e madhe për t’u kryer ky operacion. Përkundër faktit, që kiliani do ta pranonte me shumë kënaqësi transferimin në Milano (ofertë prej 7,5 milionë eurove për sezon). Kështu tregojnë burimet e TuttoMercatoWeb.

Ditët e ardhshme do jenë ditë pune dhe durimi, me klubin zikaltër i cili do bëj gjithcka që Luciano Spallettit t’ia sjellë në dispozicion një mesfushor të madh.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.