Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 27, 2020

Scroll to top

Top

1,408 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Javen qe vjen do te kete nje kontakt Inter-PSG per Krychowiak. Ausilio…

Gazzetta – Javen qe vjen do te kete nje kontakt Inter-PSG per Krychowiak. Ausilio…
Inter Club Staff

Nder idete e shumta per mesfushen, Interi mund te punoje per nje formule pagese avantazhuese per Krychowiak, i cili ka qene afer Interit qe ne muajin janar.

Ausilio ka nje rruge komunikimi te privilegjuar me drejtuesit e Paris Saint Germain dhe eshte rikthyer ne sulm per 27 vjecarin regjist te kombetares polake, nje zgjidhje me ekonomike ne krahasim me Fabinhon, brazilianin e Monaco. Javen qe vjen eshte caktuar nje takim me PSG pikerisht per kete ceshtje.

(Gazzetta dello Sport)

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.