Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,358 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Drejt Inter-Napoli: Pioli nuk ndryshon. I njejti formacion si ne Firenze? Brozovic…

Drejt Inter-Napoli: Pioli nuk ndryshon. I njejti formacion si ne Firenze? Brozovic…
Inter Club Staff

Nga e marta Interi eshte ne grumbullim dhe po punon shume fort per te pergatitur me se miri sfiden kunder Napolit, ne program te dielen ne darke ne Meazza.

Por, puna e vertete taktike, ne prag te ndeshjes ndaj djemve te Sarrit do te filloje diten e sotme. Per momentin i vetmi lojtar qe nuk luajtur fundjaven qe shkoi e qe mund te luaje ndaj Napolit eshte Brozovic, por sipas Corriere dello Sport, nuk ka shume gjasa te ndodhe dhe me shume mundesi do te hidhen ne fushe te njejtet lojtare si ne Firenze.

Ky eshte formacioni i mundshem:

Handanovic; D’Ambrosio, Medel, Miranda, Nagatomo; Gagliardini, Kondogbia; Candreva, Joao Mario, Perisic; Icardi

 (Corriere dello Sport)

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.