Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,712 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Nagatomo nga minuta e pare. Balotazh ne mesfushe ndermjet…

Gazzetta – Nagatomo nga minuta e pare. Balotazh ne mesfushe ndermjet…
Inter Club Staff

“Brozovic ka filluar te godase topin pa ndjere shqetesime, Murillo eshte rikthyer ne grup dhe Kondogbia gjithashtu”.

Formacioni zikalter eshte pothuajse i sigurt per dhjete lojtare sipas La Gazzetta dello Sport, e cila shikon nje gare ndermjet tre lojtareve per nje bluze titullari: Joao Mario-Brozovic-Banega per nje bluze si trekuartist ne ndeshjen ndaj Romes. Rikthimi i Nagatomos nga minuta e pare duket se eshte i sigurt qe te perballet ne krahun e majte Salah i cili eshte teper i shpejte. Ky eshte formacioni i mundshem i zikalterve:

INTER (4-2-3-1): Handanovic; D’Ambrosio, Murillo, Medel, Nagatomo; Gagliardini, Kondogbia; Candreva, Joao Mario, Perisic; Icardi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.