Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

291 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Galatasary, Terim: “Shpresoj shume qe Nagatomo…”

Galatasary, Terim: “Shpresoj shume qe Nagatomo…”
Inter Club Staff

Ne fund te derbit kunder Fenerbahce, tekniku i Galatasary Fatih Terim ka konfirmuar deshiren e tij per te mbajtur ne urdherat e tij ne Stamboll japonezin e Interit, Yuto Nagatomo.

Ai eshte aktualisht ne huazim tek klubi turk dhe ende nuk eshte vendosur se cfare do te ndodhe.

“Sa gje e bukur ta kemi mes nesh, eshte adoptuar shume mire ne futbollin tone por edhe me jeten ketu.”

“Ajo qe shpresoj une eshte qe ta kemi ketu edhe sezonin tjeter me ne. Do te mundohemi shume ta mbajme ne Turqi…”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.