Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,750 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Drejt Inter-Roma: pas Murillos, Pioli rekuperon edhe Kondogbia. Brozovic…

Drejt Inter-Roma: pas Murillos, Pioli rekuperon edhe Kondogbia. Brozovic…
Inter Club Staff

Vazhdojne lajmet e mira ne shtepine Inter ne prag te ndeshjes teper te rendesishme te se dieles ne darke ndaj Romes ne Meazza.

Pasi u rekuperua Murillo, edhe Kondogbia duket se do te jete i gatshem. Mesfushori francez ka lene paskraheve temperaturen e larte dhe gjendjen gripale e i eshte rikthyer stervitjes ne grup qe nga dita e sotme. Nderkohe po provohet gjithcka per Marcelo Brozovic, i cili eshte ndalur prej disa javesh tashme per frakturen ne njerin prej gishtave te kembes se djathte: ka mbetur per tu verifikuar dhimbja ne rast gjuajtje.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.