Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,027 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta: “Thohir, nje tjeter shtyrje. Mbyllja do te vije…”

Gazzetta: “Thohir, nje tjeter shtyrje. Mbyllja do te vije…”
Xhorxh Gellci

Interi fiton ne debutimin me Genoan dhe Moratti nuk ka asnje qellim te heqe dore nga klubi. Perkundrazi: sipas Gazzetta dello Sport, mbyllja e marreveshjes mund te shtyhet deri ne fund te shtatorit. Eshte e qarte qe gjithcka do te perfundoje me sukses, por ngelen te zgjidhen detajet ne lidhje me shifren e pergjithshme, menaxhimin e klubit, aseteve shoqerore ne te ardhmen. Per te gjitha eshte menduar, por duhet te definohen perfundimisht: “Thohir nuk do te vendose dore ne portofol per merkaton akutale dhe nuk ka ndermend te hyje tek Interi i vetem” – lexohet ne Gazzetta.

Partneriteti me Morattin do te behet. Por kur?

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.