Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

590 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, mision per te gjetur talente: Belgjika dhe Hollanda vende te ‘nxehta’. Por Thohir deshiron…

Inter, mision per te gjetur talente: Belgjika dhe Hollanda vende te ‘nxehta’. Por Thohir deshiron…
Inter Club Staff

Ne kerkim te talenteve te rinj ne vendet e uleta, zbuluesit e talenteve zikalter jane ndare neper zona te ndryshme.

Ne kete moment, vemendjen e 007 te Interit eshte shperndare kudo neper turnete e vegjel ne Belgjike dhe Hollande ku lindin talente qe luajne me ekipet e para qe ne moshen 16 vjecare.

Nje vemendje te madhe do te kete edhe ne kampionatet aziatik sepse objektivi i Thohir do te jete perhapja e Interizmit ne Azi per arsye marketingu. Ndoshta shume shpejt mund te shohim ne Appiano nje lojtar Aziatik, pse jo Indonezian.” – shkruan Corriere dello Sport.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.