Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

5,574 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Mbrojtësi anësor dhe qendror: dy prurje të reja

GdS – Mbrojtësi anësor dhe qendror: dy prurje të reja
Rinor Sopaj

“Në mbrojtje pritet të bëhen të paktën dy goditje: një mbrojtës anësor (braziliani Dalbert i cili pritet të arrijë së shpejti për 20 milionë euro) dhe një qendror. Profilet në krye të listës janë Issa Diop dhe Davinson Sanchez. Të rinj në moshë dhe shumë të talentuar”. Kështu raporton e përditshmja Gazzetta dello Sport.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.