Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 25, 2022

Scroll to top

Top

2,087 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Interi dhe Keita gjithnjë e më afër. Senegalezi gati të thotë po. Mbyllet brenda 48 orëve?

Interi dhe Keita gjithnjë e më afër. Senegalezi gati të thotë po. Mbyllet brenda 48 orëve?
Rinor Sopaj

Bëhet i gjallë merkato i Interit. Dje Keita Balde ishte në Milano me të fejuarën dhe agjentin Roberto Calenda, në restorantin Pier 52, një nga vendet më të frekuentuara nga agjenti i senegalezit. Kontakte të vazhdueshme me Sabatinin dhe Ausilion. Senegalezi është gati që të thotë po, raportet në mes të Sabatinit dhe Calendas janë të shkëlqyeshëm dhe në ndërkohë është bërë gati oferta për Lotiton: 20 milionë euro plus bonuse. Presidenti i Lazios i do 25: një distancë jo e paarritshme; djaloshi gjithashtu është në vitin e tij të fundit të kontratës me klubin e Lazios. Përshtypjet janë që marrëveshja do mbyllet brenda 48 orëve.

(Gazzetta dello Sport)

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.