Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

665 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Guarin, stervitje e perzier. Ndaj Catanias Kolumbiani pritet…

Guarin, stervitje e perzier. Ndaj Catanias Kolumbiani pritet…
Inter Club Staff

Vecmas dhe ne grup. Keshtu eshte stervitur sot ne mengjes Guarin, i cili eshte stervitur duke bere ushtrime ne grup por edhe ushtrime individuale. Duket e veshtire qe Guarin te jete ne fushe ndaj Catanias dhe ka nje mundesi te vogel qe dicka e tille te ndodhe. Kolumbiani kishte dy dite leje nga Interi per te bere pushim, por ai ka preferuar te stervitet dhe i ka kerkuar drejtuesve qe te rikthehet ne Appiano, e shoqeria keshtu e ka pranuar kerkesen e tij.

Fredy ka folur edhe me Mazzarrin, nje diskutim normal, si diskutimet qe tranjeri ben cdo dite me lojtaret e skuadres. Me pas ne Pinetina ka ardhur Ausilio i cili – sipas asaj qe tha edhe ai vete – ka folur edhe ai me mesfushorin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags