Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,085 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Guarin, vendoset e ardhmja. Neser vjen Thohir, por nderkohe…

Guarin, vendoset e ardhmja. Neser vjen Thohir, por nderkohe…
Xhorxh Gellci

Ngelet ne pikpyetje e ardhmja e Fredy Guarin. Kolumbiani eshte ne pritje per te percaktuar te ardhmen e tij por nderkohe do te humbase ndeshjen e brendshme kunder Catanias. Neser ne mengjes do te zbrese ne Malpensa Erick Thohir por nderkohe, per te mbeshtetur mesfushorin zikalter, kane ardhur ne Milano edhe babai, vellai dhe kusheriri, i cili eshte edhe miku me i mire i Guarin.

Situata e ish lojtarit te Portos, me familjen qe ka ardhur ne Itali per ta mbeshtetur shpirterisht, kujton gjithmone e me teper ate te Wesley Sneijder, edhe ai i “mbeshtetur” nga babai para transferimit tek Galatasaray.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.