Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,231 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Handanovic, largimi sa vjen e behet me i mundshem. Nje piste eshte shume e nxehte…

Handanovic, largimi sa vjen e behet me i mundshem. Nje piste eshte shume e nxehte…
Inter Club Staff

Rinovimi i kontrates se Samir Handanovic eshte gjithmone e me shume ne dyshim dhe Interi ka filluar qe te rregulloje terrenin per ate qe mund te jete zevendesuesi i portierit Slloven.

Sipas asaj qe shkruan FcInter1908,it, nga burime shume afer lojtarit, portieri i pare i skuadres se Mancinit mund te jete Emiliano Viviano. Portieri i Sampdorias do te rikthehej tek Interi keshtu per here te dyte pas atyre diteve si zikalter ne veren e 2011, ku edhe u demtua ne ndeshjen e debutimit me Interin ne miqesore shume rende.

Nga ai moment Viviano ka levizur ndermjet Italise dhe Europes e me Mihajlovic ne krye ai eshte i preferuari perpara nen-kampionit te botes Romero dhe ka bere shume paraqitje te mira.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.