Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,147 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Henrique Dalbert i thote jo PSG-se per Interin!

Henrique Dalbert i thote jo PSG-se per Interin!
Bujar Berishaj

Henrique Dalbert ka deshire te madhe per Interin.

Aq shume sa qe ka refuzuar nje oferte te rendesishme nga ana e Paris Saint-Germain. Parisienet kane menduar per mbrojtesin e Nice, qe u zgjodh lojtari me i mire per rolin e tij ne sezonin e fundit, per te zevendesuar Maxwell.

Po lojtari tashme ka preferencen e tij dhe tratativa po afrohet drejt mbylljes, thote Le 10 Sport.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.