Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

746 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Hernanes: “Keq te qendrosh jashte per nje lendim, ndjehem i mundur! Por kam mesuar se…”

Hernanes: “Keq te qendrosh jashte per nje lendim, ndjehem i mundur! Por kam mesuar se…”
Ardi Deda

Direkt nga profili i tij ne Facebook, Profeti Hernanes ka leshuar kete mesazh per tifozet e interit: “Nje nga gjerat me te keqija per mua eshte te qendroje jashte per nje lendim, ndjehem i mundur! Nuk jam mesuar akoma te jetoj me kete fakt! Eshte nje agoni! Por kam mesuar nje gje! Nese nje problem nuk me vret dhe me shkaterron me shnderron akoma me te forte”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.