Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,372 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Icardi: “20 gola? Nese vijne topat. Dua nje karriere te madhe”

Icardi: “20 gola? Nese vijne topat. Dua nje karriere te madhe”
Bujar Berishaj

“Te bej 20 gola? Nese vijne topat mund te mendohem. Objektivat e radhes jane te vazhdoj keshtu dhe te bej nje karriere te madhe.”

Nuk ve limite Mauro Icardi, ne fushe por edhe jashte saj, pas numrave te shkelqyer (16 jane golat ne total mes kampionatit dhe kupave) te shenuar ne pjesen e pare te sezonit me Interin: “Sinqerisht nuk e prisja te beja nje vite keshtu: ne futboll ka shkuar mire edhe ne jeten private gjithashtu”, thote argjentinasi per mikrofonat e Sportmediaset, duke qene i lumtur edhe nga lindja e Francescas, vajza e pare ne martesen me Wanda Nara: “Jam shume i lumtur. Ka shkuat gjithcka mire, te shpresojme qe me le te fle pak.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.