Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

740 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Icardi, cfare deshire e madhe per Interin: “Gjithcka eshte gati! Fillojme neser por une…”

Icardi, cfare deshire e madhe per Interin: “Gjithcka eshte gati! Fillojme neser por une…”
Bujar Berishaj

“Gjithcka gati, nga neser fillojme. Por une jam gati qe sonte”.

Mauro Icardi duket se nuk mund te pres as edhe nje minute me shume qe te filloj sezonin e ri me Interin.

Kapiteni zikalter ka arritur qe sonte ne Appiano Gentile pa pritur grumbullimin e neserm, duke treguar keshtu nje deshire shume te madhe per Interin.

Kjo edhe duke ua perplasur per fytyre zerat atyre qe e donin ate larg Interit duke e lidhur me nje kalim te Juventus apo Real Madrid.

Icardi deshiron qe neser te jete ne radhe per grumbullimin se bashku me Spallettin dhe te jap nje shembull per shoket e tij, me profesionalizmin e tij i cili nuk i ka munguar asnjehere.

Ky eshte postimi i tij te cilin e ka shperndare ne rrjetin social Facebook dhe Instagram:

Ci siamo ⚽?⚫ Da domani si parte.. Ma sono già pronto da stanotte ? #MI9 #preseason

Geplaatst door Mauro Icardi op Zondag 8 juli 2018

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags