Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

4,491 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Icardi: “Luftojme per CHL. Osvaldo? Gjithcka ok, gabimi im. E ardhmja ime…”

Icardi: “Luftojme per CHL. Osvaldo? Gjithcka ok, gabimi im. E ardhmja ime…”
Bujar Berishaj

Perfundon 1-1 ne Juventus Stadium dhe per Interin nje pike e mire per te rifilluar ne 2015. Ne mikrofonat e Sky flet Mauro Icardi, autor i golit te barazimit ndaj viktimes se tij te preferuar. Keto jane fjalet e tij:

“Llogaria e hapur me Juven? Kam qene pak me fat kete here, Guarin me ka bere nje pasim te mire, isha pak larg portes, kam gjuajtur dhe ka shkuar mire. Kemi marr nje pike, por kemi pasur mundesi ta fitojme ndeshjen, por i kemi shperdoruar. Reagimi i Osvaldo? Jane gjera qe ndodhin ne fushe, pastaj jashte gjithcka ok. Kam gabuar une, ai ishte vetem, kam verejtur qe me kishte leshuar hapesire dhe kam provuar duke gjuajtur. Ka qene nje pjese e lojes dhe kaq. Vendi i trete? Duhet te luftojme, ne fund te kampionatit do te shohim. Nuk leviz ne merkato? Po po, jane gjera qe i them gjithmone. Nuk them asgje per kete, flet shoqeria me agjentin tim dhe mjaft.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags