Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

638 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agj. Urbani: “Muriel, cfare goditje. Icardi dhe Belfodil…”

Agj. Urbani: “Muriel, cfare goditje. Icardi dhe Belfodil…”
Ardis
  • On 08/11/2013, 12:31

Muriel, Osvaldo, Campagnaro, Nainggolan, Iturbe, Icardi dhe Belfodil. jane lojtaret qe ka analizuar agjenti i Fifa-s Luca Urbani, i intervistuar ne nje ekskluzive te ilsussidiario.net.

Ja dhe fjalet e tij: Muriel me ka impresionuar kur e kam ne Lecce, do te ishte me te vertete nje goditje e bukur, teknikisht flas. Mbi Osvaldo mendoj qe tratativa eshte komplikuar, jo per shkak te cmimit (i njejti cmim me lojtarin friulian) por per faktin se eshte transferuar ne Premier League. Campagnaro? Nuk besoj se Mazzarri ka pasur arsye me natyre teknike per te mos e aktivizuar; sipas kendveshtrimit tim ka pasur nje gabim ne komunikim”.

Nainggolan dhe Iturbe, agjenti vazhdon: Cellino gjithmone ka thene fjalen e fundit per shitjen, qe kerkohet nga shume klube, por ne fund do te qendroje ne Sardegna. Veronezi, nderkohe, po shpreh maksimumin e potencialit tek Verona. Icardi dhe Belfodil? Me Muriel nje nga keta te dy realisht mund te largohet”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.