Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

531 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Infermieria – Lajme te mira: Taider rikthehet ne grup. Icardi…

Infermieria – Lajme te mira: Taider rikthehet ne grup. Icardi…
Inter Club Staff

Sfida me Chievon po afrohet dhe eshte tek porta: ndeshja luhet te henen ne darke. Taider sot per here te pare pas demimit eshte rikthyer te stervitet me grupin: Nje demtim muskular e kishte ndaluar sapo ishte rikthyer nga pushimet dimerore, dhe keto dite ai ishte stervitur i vecuar nga grupi, por pas detyrave te personalizuara te dhena nga stafi i Mazzarrit, djaloshi tashme eshte mire, dhe i gatshem per sfiden e se dieles, por tekniku zikalter zor se do e mare parasysh per ndeshjen ndaj Chievos, duke qene se atij nuk i pelqen te rrezikoje tek lojtaret e sapo kthyer nga demtimi. Me shume rreth grumbullimit te tij do te marim vesh gjate dites se neserme.

Ndersa Icardi vazhdon te stervitet i vecuar, dhe ka nevoje per disa dite pushim sepse i jane rishfaqur problemet qe i shkakton pubalgjia.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags