Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,826 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Icardi, Kovacic dhe Taider: 60 vjet qe ndryshojne Interin

Icardi, Kovacic dhe Taider: 60 vjet qe ndryshojne Interin
Xhorxh Gellci

Icardi, Kovacic dhe Taider: 60 vjec per tre lojtare qe ndryshojne Interin. Kane qene ata surpriza me e bukur e javes te pare te kampionatit te nje Interi qe ka zbritur ne fushe me freno dore te ngritur, dhe me hyrjen e tyre ka ndryshuar pamje. Njembedheteshja qe ka mbyllur ndeshjen te dielen e shkuar kishte nje moshe mesatare prej 25,45 vjec dhe ky eshte nje fakt shume i rendesishem. Mbi te gjitha sepse hyrja e lojtareve te rinj ka bere qe ndeshja te fitohej. Morali: Me nje levizje te vetme, te perseritshme ose jo do ta thote Mazzarri, Interi ka dhene disa pergjigje per te tashmen dhe per te ardhmen. Impakti i Icardit ka qene i shkelqyer, me nje traverse te goditur dhe me levizjet ne sulm qe kane bere skuadren te avancoje se tepermi. Kovacic, si gjithmone ka treguar sa vlen dhe Taider ka bere Behramin, duke levizur ne te gjithe fushen.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.