Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | December 1, 2020

Scroll to top

Top

1,292 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Kupa e Italise – Botta kalon provimin, Mudingayi ngel dhe do te shitet…

Kupa e Italise – Botta kalon provimin, Mudingayi ngel dhe do te shitet…
Xhorxh Gellci

Mes lojtareve te Interit ne dalje, pervec te njohurve Belfodil, Wallace dhe Pereira, listes i eshte shtuar edhe Gabi Mudingayi. Prezantimi ne Kupen e Italise ka qene katastrofik, dhe sipas Sky Sport, per belgun jane hapur totalisht dyert e daljes nga Appiano Gentile.

E kunderta ndodh me Ruben Botta, i cili ka fituar konfirmimin, edhe pse luajti vetem 10 minuta. Gjate kesaj kohe u pa nje lojtar shume i levizshem, dhe disa veprime te bukura, te cilat e afruan se tepermi me qendrimin tek Inter gjate pjeses te mbatur te sezonit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.