Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,173 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, cfare lajmi: “Sot mund te jete dita e madhe per ardhjen e Bremer: ndryshon komplet shifra e blerjes?”

Inter, cfare lajmi: “Sot mund te jete dita e madhe per ardhjen e Bremer: ndryshon komplet shifra e blerjes?”
Inter Club Staff

Per Interin dita e sotme mund te jete dita e madhe per te mbyllur marreveshjen per Gleison Bremer.

Ashtu si konfirmon Sky Sport, ne fakt, diten e hene eshte parashikuar nje takim i ri ndermjet paleve ku do te jene prezent te gjithe protagonistet.

“Klubi zikalter do te perfaqesohet nga drejtuesit e saj, do te jete agjenti i lojtarit por edhe perfaqesuesi i Torinos”.

“Por deri me tani, lojtari e ka bere te qarte qe e ka bere zgjedhjen e tij, edhe pse tratativa nuk ka mbaruar ende”.

“Inter po shtyn qe te mbylle kete trasnferim ne bazen e nje blerje me titull perfundimtar rreth 35 milione euro”.

“Ne fund te fundit, mund te jete edhe nje huazim me detyrim blerje. Por ne fund, zikalterit mund te dorezohen e mund te pranojne edhe futjen ne kete tratative te kartonit te Cesare Casadei, lojtarit me te kerkuar nga klubi granata”.

“Duhet pare nese do te pranoje Inter per Casadei dhe se si do te transferohet ai ne skuadren e Ivan Juric sepse kjo eshte shume e rendesishme”.

“Inter deshiron te mbaje kontrollin e lojtarit ne cdo menyre sepse nuk deshiron te heqe dore si ka bere me Zaniolon ne te kaluaren. Gjithesesi, shifrat kane ndryshuar: Bremer tek Inter mund te vije per 35 milione euro apo dicka me shume”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.