Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

629 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, degjo Joao Marion: “Ishte shume e veshtire te vija tek West Ham ne janar. Interi nuk…”

Inter, degjo Joao Marion: “Ishte shume e veshtire te vija tek West Ham ne janar. Interi nuk…”
Inter Club Staff

Mesfushori portugez ka folur per te tashmen e tij tek klubi londinez.

Pas disa ndeshjesh ka treguar ndonje gje te madhe, Joao Mario ka arritur te gjeje golin e pare me bluzen e West Ham kunder Southampton.

Ai i dha mundesine Hammers qe te riktheheshin tek fitoret dhe te dilnin per momentin nga zona e ftohte.

Joao Mario i cili eshte ne pronesi te Interit ende, ka folur per kanalin zyrtar te klubit ku po luan aktualisht.

Ja fjalet e tij:

“Eshte gjithmone shume gje e bukur kur luan mire dhe sidomos kur shenon gol. Jam shume i lumtur qe jam ketu, po kenaqem shume dhe ju e dini.”

“Ka qene shume e veshtire te vija ne janar ketu sepse Interi nuk deshironte te me shiste. Por po aq e veshtire eshte edhe kur zbres ne fushe sepse eshte nje kampionat i ri ku kam vetem pak muaj ketu. Por jam i lumtur,”

Image result for joao mario west ham

CHELSEA KUNDERSHTARI I RADHES – “Do te jete nje ndeshje e ndryshme nga Southampton.

“Ata jane nje skuader e madhe por ne do te bejme maksimumin tone per te mare piket ne shtepi.”

“Do te provojme te luajme sa me mire. Chelsea ka lojtare fantastik dhe te perballesh me ta eshte gjithmone e veshtire.”

“Duhet te jemi gati, duhet te luftojme deri ne fund. Te gjithe e dine objektivin e klubit, duhet te qendrojme ne Premier dhe une ndihem shume mire ketu ne Londer.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.