Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 26, 2020

Scroll to top

Top

276 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, del ne shitje unaza e Tripletes: ja te gjitha detajet

Inter, del ne shitje unaza e Tripletes: ja te gjitha detajet
Inter Club Staff

Fitore qe nuk kane kohe, te gdhendura ne nje unaze qe do te qendroje pergjithmone si deshmitare e nje arritje te jashtezakonshme.

Nga dita e sotme, te gjithe tifozet zikalter mund te dergojne ne shtepi nje kujtim te mrekllueshem nga sezoni i Tripletes.

Interi ka bere me dije se ka dale ne shitje unaza celebrative #Timeless2010, e realizuar nga bashkepunimi me laboratorin kreativ milanez Nove25.

Unaza ka stilin e unazave celebrative te disa ligave te ndryshme amerikane dhe eshte realizuar edhe per nder te disa nga lojtareve te sekuadres se sezonit 2009-2010 eshte e disponueshme nga sot per tifozet ne kete link: https://www.nove25.net/it/timeless-2010.

Unaza eshte e dekoruar me stemen e Interit ne qender nga fushata #Timeless2010, nga tre kupat e fituara dhe nga numri i fanelles se protagonistit.

Ky element i fundit eshte totalisht i personalizueshem: secili tifoz zikalter mund te zgjedhe vete numrin qe preferon.

Unaza #Timeless2010 eshte e realizuar e gjitha ne Argjent Sterling 925% dhe shkelqen.

Eshte projektuar dhe punuar ne teknologji te avancuara dhe e modifikuar ne laboratoret e Nove25 qe te garantohet detaji maksimal dhe kualiteti me i mire i mundshem.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.