Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

606 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

INTER, FLET EDHE ONANA: “Cfare emocioni. Endrrat behen realitet ndonjehere. Ne vecanti dua te…”

INTER, FLET EDHE ONANA: “Cfare emocioni. Endrrat behen realitet ndonjehere. Ne vecanti dua te…”
Inter Club Staff

André Onana eshte me ne fund nje lojtar i Interit. Pas shume zerave dhe jave pas vizitave mjekesore, lojtari sot eshte prezantuar nga Interi.

Ardhja e portierit ka ndodhur ashtu si ishte parashikuar: me parameter zero nga Ajax dhe gjithcka ka nisur nga dita e sotme.

Nderkohe, vete lojtari eshte pare shume i emocionuar ne fotot dhe videot e publikuara pak me pare nga selia e Interit.

“Dua ti them te gjitheve se endrrat nje dite behen realitet. Jam shume entuziast per gjithcka cfare ka ndodhur”.

“Jam teper entuziast qe do te bej pjese e klubit tim me te ri, Inter. Dua te falenderoj ne radhe te pare Presidentin”.

“Dua te falenderoj edhe te gjithe administratoret e Interit, tranjerin dhe skuadren time te re qe sapo ka bere endrren time realitet”.

Keto kane qene fjalet e para te Onana qe vjen keshtu ne Milano rreth 6 muaj pasi ka rene dakord per kete kalim.

Ai do te gjeje ne Meazza nje kocke te forte si Handanovic, por qellimi i tij eshte te beje maksimumin dhe pse jo, te behet shume shpejt titullar.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.