Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,329 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-i siguron Manuel De Luca, talenti i Alto Adige

Inter-i siguron Manuel De Luca, talenti i Alto Adige
Ardis
  • On 14/06/2013, 11:25

Merkato e sektorit te te rinjve te Inter-it vazhdon me hapa te suksesshme. Sipas informacionit te mbledhur nga FcInterNews, nje goditje ne merkato eshte ne perfundim dhe ai eshte Manuel De Luca, sulmues i vitlindjes 1998 i FC Alto Adige i cili kishte bere disa ndeshje prove me Inter-in. Sulmuesi i ri do te bashkohet me ekipin qe merr pjese ne grupin e Allievi Rajonal, me mundesine per tu bashkuar me pas ne grupin e Allievi-t Nacional mbas futjes ne ekip. De Luca ndiqej nga shume ekipe te medhaja te sektorit te Primavera-ve italiane. Por Inter-i fitoi mbi konkurrencen dhe tashme ai eshte pjese e ekipit zikalter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.