Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 24, 2021

Scroll to top

Top

995 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, Icardi: “Mekat, por gjithsesi eshte nje pike e mire. Kunder Tottenham shpresojme te…”

Inter, Icardi: “Mekat, por gjithsesi eshte nje pike e mire. Kunder Tottenham shpresojme te…”
Ardis
  • On 07/11/2018, 0:10

Ai eshte gjithmone. Serish i ka mjaftuar vetem nje top i mire per te gjetur golin. Mauro Icardi ka mbajtur serish ne loje zikaltrit pikerisht kur sfida ndaj Barcelones, mbas golit te Malcolm, dukej e humbur. Ne mikrofonat e Sky, sulmuesi deklaroi:

“Eshte nje pike e mire, mbase kemi bere me keq ne pjesen e pare, me shume mundesi keshtu si vajti. Ne pjesen e dyte kemi kerkuar ndeshjen dhe arriti nje barazim. Mekat. Duam te kalojme grupet, donim te fitonim pike sepse dy ndeshjet e tjera nuk do te jene te lehta. Tottenham? Shpresojme qe te perserisim te njejten performance qe dhame sonte”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.