Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

683 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, Icardi vdekjeprures jashte Giuseppe Meazza. Argjentinasi…

Inter, Icardi vdekjeprures jashte Giuseppe Meazza. Argjentinasi…
Bujar Berishaj

Mauro Icardi me mire jashte Giuseppe Meazza?

Sipas numrave duket qe po. Sulmuesi argjentinas, deri tani, ka shenuar 60% te golave te tij jashte Milanos. Ne fakt, 6 nga 10 golat e Icardit jane shenuar ne transferte dhe interisti eshte i dyti ne kete klasifikim.

Eshte vetem sulmuesi i Napoli, argjentinasi tjeter Gonzalo Higuain qe ka shenuar me shume ne transferte ne kete sezon te Serie A.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags