Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

326 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, ndeshja e katert sezonale me Orsaton: deri tani vetem barazime!

Inter, ndeshja e katert sezonale me Orsaton: deri tani vetem barazime!
Bujar Berishaj

Ndeshja e se nesermes mes Interit dhe Juventusit do te arbitrohet nga Daniele Orsato.

Ajo do te jete ndeshja e katert sezonale e Interit e arbitruar nga Orsato, te gjitha ne shtepi.

Deri tani zikalterit kane marre vetem barazime kur ai ka pasur bilbilin ne goje kurse nese shikojme bilancin ne total atehere precedentet jane 28. Mes tyre 12 fitore, 11 barazime dhe 5 humbje ne total.

Keto jane ndeshjet ne te cilat Orsato ka arbitruar ne kete sezon:

INTER 1-1 Torino
INTER 1-1 Crotone
INTER 0-0 Napoli

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.