Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

238 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Conte sulmon ashper te gjithe kundershtaret e tij: “Te gjithe ata shpresonin qe une dhe Interi te…”

Conte sulmon ashper te gjithe kundershtaret e tij: “Te gjithe ata shpresonin qe une dhe Interi te…”
Inter Club Staff

Antonio Conte nuk deshiron te fshihet. Eleminimi nga Champions League per Interin dhe per te ka qene nje goditje e rende.

Ai e ka pranuar kete gje dhe ai e di se disa tifoze kane shkuar deri aty sa kane kerkuar edhe largimin e tij ne ato jave.

Gjithesesi, diten e sotme tekniku eshte kthyer shume eger ndaj te gjithe kundershtareve qe kane dashur te presin koken e tij per rezultatet e Interit ne fazen e pare.

Tekniku nuk ka perdorur fjale te mesme per te shprehur kete gje. Ketu ndalet Calciomercato.com, e cila tregon se si Conte ka sulmuar hapur te gjithe kundershtaret.

“Tani eshte Conte ai qe ka marre rolin e sulmuesit tek Interi. Ai kesaj radhe e ka me kundershtaret e Interit.”

“Nderkohe, ai sot ka deklaruar: “Nje tifoz kundershtar ka nisur gjithcka: ka kerkuar largimin tim nga skuadra e Interit.”

“Por une si kundershtar dua te vras cdo kundershtar, natyrisht nga ana sportive. Por te me largonin mua nga Interi do te thoshte qe ti hapej rruge e lire te tjereve.”

“Nese Interi shkarkonte tranjerin e saj, do i bente gjerat me te thjeshta per ndjekeset. Te pakten keshtu mendoj une.”

“Te gjithe ata shpresonin qe une dhe Interi te ndaheshim por nuk ndodhi aspak keshtu. Ne te kundert te deshires se disave.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.