Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,704 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Jeta e Zanettit do te behet nje film. Ai do te trasmetohet ne Itali duke filluar nga…

Jeta e Zanettit do te behet nje film. Ai do te trasmetohet ne Itali duke filluar nga…
Inter Club Staff

Ai ka varur kepucet ne gozhde, por per te gjithe mbetet ai kapiteni i Interit. Per ke behet fjale nese jo per Javier Zanettin?

Ish-futbollisti argjentinas i cili tashme eshte zevendes President i Interit, pritet te debutoje ne kinema ne ditet ne vazhdim si protagonist ne nje film te dedikuar per te, me regji te Simone Scafidi dhe Carlo Sigon.

Ne 80 minuta do te tregohet historia e te madhit ish-kapiten te Interit, me Ausilion dhe tranjeret, me ish-lojtare dhe gazetare, qe kane ndihmuar ne realizimin e filmit-dokumentar. Filmi do te transmetohet ne Itali nga fundi i shkurtit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.