Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,342 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Joao Mario: “I lumtur qe jam te Interi. Skudeto? Mund te enderrojme, por fillimisht Champions. Pas pushimit te kombetareve…”

Joao Mario: “I lumtur qe jam te Interi. Skudeto? Mund te enderrojme, por fillimisht Champions. Pas pushimit te kombetareve…”
Bujar Berishaj

Fjalet e para si lojtar zikalter per Joao Mario, i intervistuar nga Premium Sport para ndeshjes Inter-Palermo ne San Siro:

“Sigurisht ka qene nje vendim i rendesishem, jam i lumtur qe jam ketu. Shpresoj te ndhmoj skuadren qe te arrijme objektivat. I dyti lojtar me i paguar ne historine e Interit? Nje pergjegjesi e bukur, por nuk mendoj shume per kete. Dua vetem te ndihmoj skuadren, do te kerkojme te kualifikohemi ne Champions League. Skudeto? Mund te enderrojme dhe te punojme per ta arritur, por duhet te mendojme hap pas hapi, fillimisht eshte Championsi dhe nese eshte e mundshme do te kerkojme te fitojme titullin. Pas dy ndeshjeve me Portugaline shpresoj te filloj te stervitem dhe nese trajneri deshiron qe une te luaj atehere jam gati”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.