Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

4,288 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Pas zyrtarizimit te transferimit, Interi zyrtarizon edhe numrin e bluzes se Joao Mario: Portugezi do te veshe…

Pas zyrtarizimit te transferimit, Interi zyrtarizon edhe numrin e bluzes se Joao Mario: Portugezi do te veshe…
Inter Club Staff

Mesfushori me i ri zikalter ka zgjedhur numrin qe do te mbaje mbi shpine ne sezonin e ri me skuadren e tij me te re.

MILANO – Joao Mario eshte zyrtarisht nje lojtar i Interit tashme dhe gjithcka eshte zyrtarizuar sot. Portugezi do te jete prezent sot ne Meazza per te pare nga afer Inter-Palermo.

Joao Mario ka zgjedhur edhe numrin qe do te mbaje mbi shpine – dhe kete gje e ben me dije Interi ne website-n zyrtar inter.it -. Portugezi do te mbaje mbi shpine fanellen me numrin 6.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.