Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

257 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Kovacic, eshte vetem lodhje. Ndrydhje ne gju per D’Ambrosio qe…

Kovacic, eshte vetem lodhje. Ndrydhje ne gju per D’Ambrosio qe…
Ardi Deda

Rezultati negativ. Mateo Kovacic i eshte nenshtruar kete pasdite testeve te nevojshme per te verifikuar kushtet e tija fizike pas demtimit qe ka pesuar ne Kombetaren Kroate ne ndeshjen kunder Azerbaxhannit. Rezultati i ekografise ka qene negativ, dhe keshtu konfirmohet diagnosa e lodhjes muskulare ne kofshen e majte. Qendron ne dyshim per ndeshjen kunder Napolit te dielen ne mbremje.

Per sa i perket demtimit te Danilo D’Ambrosio: pergjate ndeshjes brenda grupit qe ka mbyllur stervitjen e kesaj pasditeje anesori italian ka patur nje ndrydhje ne gjurin e djathte. Neser eshte ne program nje rezonance magnetike per anesorin zikalter.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.