Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

968 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Demtimet: THE NEVERENDING STORY! Vazhdon emergjenca, Hernanes dhe Guarin jashte, Naga…

Demtimet: THE NEVERENDING STORY! Vazhdon emergjenca, Hernanes dhe Guarin jashte, Naga…
Inter Club Staff

Demtimet per Interin duket se nuk do te ndalojne ne asnje moment ne kete sezon. Dhimbje koke e vazhdueshme per Mazzarrin, per stafin por edhe per tifozet qe nuk po shohin dot ne asnje moment skuadren te plote ne fushe.

Sic tregon Massimiliano Nebulono per Sky, ne fakt, zikalterit priten te perballen me Veronen pa Hernanes dhe Guarin. Braziliani veshtire se do te jete ne dispozicion nderkohe Kolumbiani eshte stervitur edhe sot por shume pak dhe vecmas grupit e duket shume e komplikuar te mendosh nje impenjim te tijin te dielen. Nagatomo do te vlersohet pasi ti kaloje gripi nderkohe Osvaldo duhet te jete ne fushe te pakten per nje gjysem loje.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.