Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 12, 2019

Scroll to top

Top

3,886 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

L’Équipe- Inter kerkon Taarabt, Milan heq dore…

L’Équipe- Inter kerkon Taarabt, Milan heq dore…
Donald Elmazi

Adel Taarabt mund te veshe bluzen e Interit vitin e ardhshem. Kete raporton ne France e perditshmja L’Équipe, sipas te ciles shoqeria zikalter ka nisur bisedimet per blerjen e fantazistit maroken. Sipas informacioneve te mbledhura nga gazeta transalpine, Milani pa fitimet qe mund te vinin nga Europa League nuk eshte ne gjendje te arrije 11 mln eurot e kerkuar nga QPR dhe keshtu i kane lene rrugen e lire zikalterve.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.