Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

453 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Manchester United ndalon Arsenal: Vidic i zgjedhur njeriu i ndeshjes!

Manchester United ndalon Arsenal: Vidic i zgjedhur njeriu i ndeshjes!
Inter Club Staff

Tregon menjehere vlerat e tij Nemanja Vidic pas ndeshjes se dobet kunder Fulham.

Mbrojtesi Serb, sipas te dhenave te mbledhura nga Whoscored, ka rezultuar si lojtari me i mire ne fushe ne ndeshjen e djeshme ndermjet Arsenal dhe Manchester United. Nje ndeshje perfekte per mbrojtesin e ardhshem te Interit qe praktikisht nuk ka gabuar asgje ne fushe.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags