Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,307 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mazzarri: “Campagnaro note pozitive. Thohir, Bologna dhe une…”

Mazzarri: “Campagnaro note pozitive. Thohir, Bologna dhe une…”
Andi Prifti

I intervistuar nga Inter Channel, trajneri i Interit Walter Mazzarri flet keshtu pas humbjes 0-1 ne miqesoren kunder Chiasso:

Duke lene menjeane rezultatin, si ishte prezantimi i skuadres?

Donim qe te futeshin lojtare si Mariga dhe te tjeret, me ata qe kane luajtur me pak. Nuk i kushtojme rendesi rezultatit, ishte vetem nje menyre pune per ta mbajtur fomacionin ne levizje.

Hyrja e Campagnaro me note pozitive?

Po, ishte e rendesishme qe mos te kishte me demtime. E pashe me mire se sa prisje, pjesen tjeter e leme te rrjedhe.

Thohir ju ka bere komplimente…

Po, natyrisht qe kenaqem kur puna ime pelqehet. Kemi bere pune te mire, ne fushe dhe ne dhomat e zhveshjes.

Tani eshte Bologna…

Duam te rinisemi duke fituar, ne Serie A nuk ka sfida te lehta. Por dua te shoh skuadren qe luan ne te njejten menyre.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.