Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | June 24, 2019

Scroll to top

Top

1,663 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mbrojtja, nje problem pas tjetrit: Vidic nuk stervitet sepse…

Mbrojtja, nje problem pas tjetrit: Vidic nuk stervitet sepse…
Inter Club Staff

Nemanja Vidic nuk eshte stervitur sot per nje problem te vogel ne kembe, problem per te cilin nuk kishte luajtur as me Napolin.

Kete gje tregon Matteo Spaziante per Libero. Te tjera probleme keshtu per Roberto Mancinin i cili eshte mjaft i shqetesuar per paraqitjet e Ranocchias dhe demtimin e Campagnaros, i cili eshte rikthyer te stervitet vetem sot me grupin. Per Nemanjan nuk dihet ende nese do te mungoje ndaj Palermos apo jo, por mundesite me te larta jane qe sdo te jete.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags