Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 5, 2020

Scroll to top

Top

698 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

MD – Interi i ka ofruar Barcelones kartonin e Skriniar: ja cfare Marotta deshiron ne kembim!

MD – Interi i ka ofruar Barcelones kartonin e Skriniar: ja cfare Marotta deshiron ne kembim!
Inter Club Staff

Ka dale ne pah nje emer i ri per Interin nga mediat spanjolle sot per sa perket repartit te mbrojtjes.

Behet fjale per francezin Clement Lenglet, i cili me sa duket ka perfunduar ne mes te diskutimeve ndermjet Interit dhe Barcelones.

Ai eshte vetem nje nga shume emrat e permendur kohet e fundit nga mediat iberike per nje ndryshim fanelle nga ajo blaugrana tek ajo zikalter.

Sipas Mundo Deportivo, ai i shtohet listes se gjate te lojtareve qe i pelqejne Interit dhe qe perbehet nga Rafinha, Junior Firpo dhe Semedo. Por si eshte puna me Lenglet?

Clément Lenglet

Sipas te perditshmes spanjolle, zikalterit shikojne tek Lenglet nje lojtar shume te qendrueshem dhe besnik per skemat e Contes.

“Interi i ka ofruar Barcelones kartonin e Milan Skriniar, te cilin nuk e konsiderojne me te pashitshem.”

“Zikalterit duan per sllovakun 30 milione euro plus kartonin e francezit, por ky propozim i Interit per te ofruar Skriniar eshte refuzuar disa here nga Barcelona.”

“Ai nuk i intereson Barcelones dhe per momentin nuk ka ndonje sulm nga ana e klubit te Messit per talentin sllovak zikalter.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.