Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,087 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Moratti, serish ngacmon Benitez: “Mbase duhet te kisha marre me perpara Leon…”

Moratti, serish ngacmon Benitez: “Mbase duhet te kisha marre me perpara Leon…”
Ardis
  • On 24/04/2014, 12:23

Massimo Moratti, i pranishem tek Palazzo Cusani e transmetuar nga Telelombardia ka folur per kohen e post-Mourinho-s, me nje tjeter tallje ndaj Benitez“Kur Mourinho u largua, duhet te jem i sinqerte, per mua ishte gjeja e duhur. Erdhi fitoi kampionatin, qe mbase mund ta kishte fituar edhe Mancini por nderkohe e fitoi. Me pas fitoi Coppa Italia dhe te tjera gjera.

Me pas fitoi Tripleten dhe per mua ishte gjeja e duhur. Mbasi fituam Coppa Italia dhe u pozicionuam te dytet ne klasifikim, por nese do te kisha marre Leonardon si trajner me perpara do e kishim fituar skudeton por kjo eshte dicka tjeter”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.