Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

leonardo

Inter, jo Leonardos: ja perse. Braziliani do te ishte ne konflikt te hapur me…

29/10/2016, 9:50 |

Ceshtja e tranjerit mbetet ceshtja me e nxehte ne shtepine Inter, pavarsisht mohimeve te ndryshme nga drejtuesit e klubit.

Pershtypja qe eshte krijuar, eshte se ndeshjet e ardhshme do te jene teper te rendesishme per te … Read More

De Boer, ne Genoa ndalesa e fundit? Klubi duket sikur ka vendosur. Dy opsione: ja emrat!

28/10/2016, 10:48 |

Pavarsisht suksesit ndaj Torinos dhe nje ndeshjeje mjaft te mire, Frank De Boer mbetet ne dyshim.

Ne fakt, sipas Gazzetta dello Sport, nuk eshte per tu perjashtuar se nje vendim per ndryshimin e tranjerit Interi ta … Read More

TMW – De Boer eshte ne provim, ka akord total me Leonardon per…

27/10/2016, 12:16 |

Interi ne rast humbje ndaj Torinos kishte zgjedhur se kush do ta zevendesonte De Boer nga ky moment deri ne fundin e sezoni.

Profili i zgjedhur nga Interi ka qene Leonardo: kete gje e tregon TuttoMercatoWeb, … Read More

Nese largohet Mancini, keto jane tre emrat qe mund ta zevendesojne!

16/07/2016, 11:20 |

Nese Mancini do te largohet perpara kohe nga drejtimi i Interit, klubi do duhet te mbuloje momentalisht ‘boshllekun’ qe ai do te lere me nje teknik te ri qe do te ishte i afte per nje klub te … Read More

Leonardo, rikthimi i mundshem: bashke me te edhe Gabriel Jesus?

06/06/2016, 14:20 |

Ne edicionin e sotem te Sportmediaset flitet per nje rikthim te mundshem te Leonardos tek Interi, qe kete here do te kthehej ne zikalter si dirigjent.

Pervec tjerash, mund te behet konkrete hipoteza e blerjes se brazilianit Gabriel Jesus, … Read More

Moratti, serish ngacmon Benitez: “Mbase duhet te kisha marre me perpara Leon…”

24/04/2014, 12:23 |

Massimo Moratti, i pranishem tek Palazzo Cusani e transmetuar nga Telelombardia ka folur per kohen e post-Mourinho-s, me nje tjeter tallje ndaj Benitez“Kur Mourinho u largua, duhet te jem i sinqerte, per mua ishte gjeja e duhur. Erdhi … Read More

Thohir e nxjerr jashte Branca dhe vlereson Walter Mazzarrin. Kthehen zerat per Leonardo-De Boer.

04/02/2014, 12:42 |

“Do te pritet deri ne fund te majit, me pas do te behet llogaritjet. Nervozizmi i Walter Mazzarrit, te djelen ne mbremje ne Juventus Stadium, nuk ka te beje vetem me gabimet e skuadres se tij qe ka … Read More

Leonardo: Inter me mire se Milani. Drejtues tek Interi, rol qe nuk me pelqen. Preferoj…”

22/11/2013, 12:29 |

Gjate intervistes ne Gazzetta dello Sport, ish trajneri i Interit, Leonardo, ben permbledhjen e situates te Interit dhe te futbollit ne pergjithesi: Inter? Ka marre rrugen e duhur. Mungon akoma dicka, por po ben me te miren qe … Read More

Gazzetta – Drejtore Sportive te rinj: Leo, Sabatini, Berta dhe jo vetem.

13/11/2013, 11:59 |

Mbas Asamblese do te grumbullohet nje Keshill Administrimi emergjent perpara se Roeslani dhe Soetedjo te lene Italine. Sipas Gazzetta dello Sport “pikerisht ne mbledhjen e pare te bordit te ri, eshte e nevojshme qe te revokohen kompetencat e vjetra … Read More

Leonardo: “Thohir, zbulim i Morattit. Nuk do e kisha lene Interin nese…

09/10/2013, 11:43 |

Ne edicionin e sotem te Corriere della Sera gjendet nje interviste e gjate e Leonardos, ish trajnerit te Interit dhe ish drejtorit sportiv te Paris Saint-Germain. Braziliani eshte per momentin i ndalur pasi i eshte dashur te largohet … Read More

SM – Moratti dhe Thohir ne pune per Leo.

01/10/2013, 12:21 |

Interi po kalon ne duart e Thohir. Portali Sportmediaset provon te paraqese kompozimin e shoqerise mbas ndryshimit te pronesise. Ndarja e kuotave do te jete 30% per Thohir dhe 20% per secilin nga te dy Roeslani dhe Soetedjo. … Read More

Leonardo eshte martuar. Shume Interista te ftuar ne dasem. Pervec Zanettit ishin edhe…

08/09/2013, 23:04 |

Ishte i gjithe Milani, por edhe shume Interi. Po flasim per ceremonine e marteses se Leonardos me gazetaren e Sky Anna Billo, qe u mbajt dje dhe ne te u pane shume lojtare te medhenj te futbollit, por … Read More

Leonardo: “Kam deshire te bej dicka me shume tek Inter. Nuk njoh gjithcka, por…”

22/08/2013, 21:01 |

Ka ardhur hapja e Leonardo kundrejt Interit. E paster, e papritur! Ish drejtuesi i PSG ka konfirmuar deshiren per t’u kthyer nje dite tek Inter. Kur? Shpejt per ta thene.

Sot nuk ka asgje. Tek Inter … Read More

CdS – Leo, eshte arritur marreveshja Moratti – Thohir. Roli…

01/08/2013, 11:12 |

Thohir ka bere qe te kuptohet, ne fjalet e tij tek Republika, qe e rendesishme eshte qe te punoje ne sinergji me Morattin, per te pasur te njejtin linje drejtimi. Behet fjale per njerez dhe role, qe Thohir … Read More